UCLAMP1201H.TCT
DigiKeyn tuotenumero
UCLAMP1201HTR-ND - Rullattu teippi (TR)
UCLAMP1201HCT-ND - Cut Tape (CT)
UCLAMP1201HDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UCLAMP1201H.TCT
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 25VC SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25V Puristusliitin 8A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-523
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UCLAMP1201H.TCT -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
200W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
60pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SC-79, SOD-523
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
25V