BZT585B3V6T-7
DigiKeyn tuotenumero
BZT585B3V6T-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZT585B3V6T-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
BZT585B3V6T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT585B3V6T-7
Kuvaus
DIODE ZENER 3.6V 350MW SOD523
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.6 V 350 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-523
EDA/CAD-mallit
BZT585B3V6T-7 -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 100 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Toleranssi
±2%
Teho - maksimi
350 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
90 Ohms