SMF4L51CA
DigiKeyn tuotenumero
18-SMF4L51CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-SMF4L51CACT-ND - Cut Tape (CT)
18-SMF4L51CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMF4L51CA
Kuvaus
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SOD123F
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
82,4V Puristusliitin 4,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-123F
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
82,4V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,9A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
51V
Pakkaus / kotelo
SOD-123F
Jännite - läpilyönti (min)
56,7V