LXM32CD18M2
DigiKeyn tuotenumero
4008-LXM32CD18M2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXM32CD18M2
Kuvaus
LXM32C P/D,+/- 10V 18A RMS PEAK
Tarkka kuvaus
Servo AC 100 – 240VAC Syöttö 18A 100 – 240V kuormitus
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LXM32CD18M2 -mallit
Kategoria
Jännite - kuorma
100 – 240V
Lähtövirta
18A
Sarja
Wattiluku - kuorma
1.6 kW
Syöttöjännite
100 – 240VAC
Rajapinta
Modbus TCP, RS-485
Toimintalämpötila
0°C – 50°C