LXM32AD30M2
DigiKeyn tuotenumero
4008-LXM32AD30M2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXM32AD30M2
Kuvaus
LXM32A CAN RJ45 30A RMS PEAK 1PH
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Servo AC 100 – 240VAC Syöttö 30A 100 – 240V kuormitus
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LXM32AD30M2 -mallit
Kategoria
Jännite - kuorma
100 – 240V
Valmistaja
Schneider Electric
Lähtövirta
30A
Sarja
Wattiluku - kuorma
2200 W
Pakkaustapa
Kotelo
Syöttöjännite
100 – 240VAC
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
CAN, Modbus TCP, RS-485
Tyyppi
Moduuli
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Moottorin tyyppi
Servo
Toimintalämpötila
0°C – 50°C