LC3D32AP7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC3D32AP7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC3D32AP7
Kuvaus
TESYS S.D 1S ON PLATE 230V50/60
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 32 A 230VAC Kela Runkokiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC3D32AP7 -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
32 A
Valmistaja
Schneider Electric
Kytkentäjännite
690VAC - maks.
Sarja
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Vetovarmuusjännite
184VAC
Kelan jännite
230VAC
Päästövarmuusjännite
69VAC