LC1G500LSEA
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1G500LSEA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1G500LSEA
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 500 A 200 – 500VAC/DC Kela Runkokiinnitys
EDA/CAD-mallit
LC1G500LSEA -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
500 A
Kytkentäjännite
1000VAC, 460VDC - Maks.
Terminointityyppi
Kotelokaapelikenkä
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C