LC1G500KUEN
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1G500KUEN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1G500KUEN
Kuvaus
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 500 A 100 – 250VAC/DC Kela Runkokiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC1G500KUEN -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
500 A
Valmistaja
Schneider Electric
Kytkentäjännite
1000VAC, 460VDC - Maks.
Sarja
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Kotelokaapelikenkä
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C