LC1G185EHEN on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Schneider Electric
Varastossa: 4
Tekniset tiedot
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 185 A 48 – 130VAC/DC Kela Runkokiinnitys
The New Generation of TeSys Giga Series Motor Starters | Schneider Electric
LC1G185EHEN
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1G185EHEN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1G185EHEN
Kuvaus
CONTACTORTESYSGIGA185 3P STD48-1
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC1G185EHEN -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
185 A
Kytkentäjännite
1000VAC, 460VDC - Maks.
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C