LC1G185EHEA
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1G185EHEA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1G185EHEA
Kuvaus
CONTACTORTESYSGIGA185 3P ADV48-1
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 185 A 48 – 130VAC/DC Kela Runkokiinnitys
EDA/CAD-mallit
LC1G185EHEA -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
185 A
Kytkentäjännite
1000VAC, 460VDC - Maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C