JDL36175 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Schneider Electric
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Katkaisijat Lämpömagneettinen 175A 600 V AC 250 V DC Vaihtokytkin Runkokiinnitys
JDL36175
DigiKeyn tuotenumero
4008-JDL36175-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JDL36175
Kuvaus
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
JDL36175 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
175A
Valmistaja
Schneider Electric
Jänniteluokitus – AC
600 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
250 V