Tuotteen JDP36175 kuvaa ei ole saatavana
JDP36175
DigiKeyn tuotenumero
4008-JDP36175-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JDP36175
Kuvaus
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Lämpömagneettinen 175A 600 V AC 250 V DC Vaihtokytkin Runkokiinnitys
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
175A
Valmistaja
Schneider Electric
Jänniteluokitus – AC
600 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
250 V