BSH1401P12A2A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BSH1401P12A2A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSH1401P12A2A
Kuvaus
MOTOR 140 IP40 KEYED ABS NOBRK A
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 4000 RPM 3kW 480VAC
Kategoria
Vääntömomentti - nimellinen (oz-in / mNm)
1345 / 9500
Valmistaja
Schneider Electric
Teho - nimellinen
3kW
Sarja
Koko/mitat
Neliö - 5,512" x 5,512" (140,00mm x 140,00mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Halkaisija - akseli
0,945" (24,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Pituus - akseli ja laakeri
1,969" (50,00mm)
Tyyppi
AC-moottori
Kiinnitysaukkojen väli
5,118" (130,00mm)
Aihealue
Servomoottori
Terminointityyppi
Liitin
Jännite – nimellinen
480VAC