BSH1004P21A2A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BSH1004P21A2A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSH1004P21A2A
Kuvaus
MOTOR 100 IP65 SMOOTH INC NOBRK
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 6000 RPM 2,7kW 480VAC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BSH1004P21A2A -mallit
Kategoria
RPM
6000 RPM
1175 / 8300
Sarja
Teho - nimellinen
2,7kW
Koko/mitat
Neliö - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Halkaisija - akseli
0,945" (24,00mm)
Pituus - akseli ja laakeri
1,969" (50,00mm)
Kiinnitysaukkojen väli
3,740" (95,00mm)
Jännite – nimellinen
480VAC