BMH1902P31F2A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BMH1902P31F2A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMH1902P31F2A
Kuvaus
MTR 190MM IP65 KEY ENC SINGLE128
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 4000 RPM 6,07kW 480VAC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BMH1902P31F2A -mallit
Kategoria
Vääntömomentti - nimellinen (oz-in / mNm)
4106,7 / 29000
Valmistaja
Schneider Electric
Teho - nimellinen
6,07kW
Sarja
Koko/mitat
Neliö - 7,480" x 7,480" (190,00mm x 190,00mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Halkaisija - akseli
1,496" (38,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Pituus - akseli ja laakeri
3,150" (80,00mm)
Tyyppi
AC-moottori
Kiinnitysaukkojen väli
7,087" (180,00mm)
Aihealue
Servomoottori
Terminointityyppi
Liitin
Jännite – nimellinen
480VAC