BMH1401P36A1A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BMH1401P36A1A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMH1401P36A1A
Kuvaus
MOTOR 140MM IP65 KEY ENC SINGLE1
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 4000 RPM 2,4kW 480VAC
EDA/CAD-mallit
BMH1401P36A1A -mallit
Teho - nimellinen
2,4kW
Sarja
Koko/mitat
Neliö - 5,512" x 5,512" (140,00mm x 140,00mm)
Halkaisija - akseli
0,945" (24,00mm)
Pituus - akseli ja laakeri
1,969" (50,00mm)
Kiinnitysaukkojen väli
5,118" (130,00mm)
Aihealue
Servomoottori
Terminointityyppi
Liitin
Jännite – nimellinen
480VAC