BMH1003P11A2A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BMH1003P11A2A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMH1003P11A2A
Kuvaus
MOTOR 100MM IP54 KEY ENC SINGLE1
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 6000 RPM 2,7kW 480VAC
EDA/CAD-mallit
BMH1003P11A2A -mallit
Kategoria
Vääntömomentti - nimellinen (oz-in / mNm)
878 / 6200
Teho - nimellinen
2,7kW
Sarja
Koko/mitat
Neliö - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Halkaisija - akseli
0,750" (19,05mm)
Pituus - akseli ja laakeri
1,570" (39,88mm)
Kiinnitysaukkojen väli
3,740" (95,00mm)
Jännite – nimellinen
480VAC