BMH0701P07F2A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BMH0701P07F2A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMH0701P07F2A
Kuvaus
MTR 70MM IP54 NOKEY ENC MULTI16
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 8000 RPM 700W 480VAC
EDA/CAD-mallit
BMH0701P07F2A -mallit
Kategoria
Vääntömomentti - nimellinen (oz-in / mNm)
184 / 1 300
Teho - nimellinen
700W
Sarja
Koko/mitat
Square - 2.760" x 2.760" (70.10mm x 70.10mm)
Halkaisija - akseli
0,430" (10,92mm)
Pituus - akseli ja laakeri
0,910" (23,11mm)
Kiinnitysaukkojen väli
2,360" (59,94mm)
Aihealue
Servomoottori
Terminointityyppi
Liitin
Jännite – nimellinen
480VAC