ATS22D17S6 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Schneider Electric
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Pehmeä käynnistys/pysäytys 195V ~ 660V Syöttö 17A 230 ~ 600V kuormitus
TeSys Island - The Innovative, Intelligent Motor Control Starter
Programming Basic Parameters on the Altistart ATS22 Soft Starter | Schneider Electric Support
ATS22D17S6
DigiKeyn tuotenumero
4008-ATS22D17S6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATS22D17S6
Kuvaus
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL 220V-
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pehmeä käynnistys/pysäytys Syöttö 17A kuormitus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ATS22D17S6 -mallit
Kategoria
Moottorien lukumäärä
1
Valmistaja
Schneider Electric
Jännite - kuorma
230 ~ 600V
Sarja
Lähtövirta
17A
Pakkaustapa
Kotelo
Wattiluku - kuorma
9000 W
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Syöttöjännite
195V ~ 660V
Tyyppi
Moduuli
Rajapinta
RS-485
Moottorin tyyppi
AC-moottori
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Ohjauksen/käytön tyyppi
Pehmeä käynnistys/pysäytys
Toimintalämpötila
-10°C – 50°C