LC1D18E7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D18E7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D18E7
Kuvaus
TESYS CONTACTOR 18A 1F+1O 48V 50
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 18 A 48VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D18E7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
40,8VAC
Päästövarmuusjännite
14,4VAC
Kelan jännite
48VAC
Käyttöaika
22 ms
Vapautusaika
19 ms
Kontaktin luokitus (virta)
18 A