ABL8RPS24050
DigiKeyn tuotenumero
4008-ABL8RPS24050-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABL8RPS24050
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 5A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ABL8RPS24050 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
120W
Valmistaja
Schneider Electric
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.87
Tulon tyyppi
AC
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
IP20
AC-jännite - tulo
100 ~ 120 VAC, 200 ~ 500 VAC
Koko/mitat
4.92" L x 2.20" W x 5.63" H (125.0mm x 56.0mm x 143.0mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Hyväksyjä
CE, cCSAus, CSA, EAC, EN, IEC, KC, RCM, UL
Virta - lähtö (maks.)
5A