ABL8PRP24100
DigiKeyn tuotenumero
4008-ABL8PRP24100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABL8PRP24100
Kuvaus
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
10A
Valmistaja
Schneider Electric
Jännite - erotus
500 V
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
Tulon tyyppi
DC
Ominaisuudet
IP20
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5.31" L x 3.94" W x 5.43" H (135.0mm x 100.0mm x 138.0mm)
DC-jännite - tulo (min.)
24V
Hyväksyjä
CE, EAC
DC-jännite - tulo (maks.)
28,8V
Vakionumero
60950-1; UL 508
Jännite - lähtö 1
24V