9BMB24P2K01
DigiKeyn tuotenumero
1688-1382-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
9BMB24P2K01
Kuvaus
FAN BLOWER 97.1X33MM 24VDC WIRE
Tarkka kuvaus
Tuuletin Puhallin 24VDC Suorakulmainen/pyöristetty - 97,1mm pit. x 95mm kork. Pallo 56,8CFM (1,59m³/min) 4 johtoa
EDA/CAD-mallit
9BMB24P2K01 -mallit
Kategoria
Kohina
66,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
38.88 W
Toimintalämpötila
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Koko/mitat
Suorakulmainen/pyöristetty - 97,1mm pit. x 95mm kork.
Leveys
33,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
1,62A
Ilmavirtaus
56,8CFM (1,59m³/min)
Jännitealue
21,6 – 26,4VDC
Staattinen paine
5,140 in H2O (1280,0 Pa)
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 60°C