9BMB24P2F01
DigiKeyn tuotenumero
1688-2167-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
9BMB24P2F01
Kuvaus
FAN BLOWER 97.1X33MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Puhallin 24VDC Suorakulmainen/pyöristetty - 97,1mm pit. x 95mm kork. Pallo 36,7CFM (1,03m³/min) 4 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
9BMB24P2F01 -mallit
Kategoria
Kohina
56,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
10.8 W
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
4 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
cURus, TUV
Koko/mitat
Suorakulmainen/pyöristetty - 97,1mm pit. x 95mm kork.
Paino
0,419 lb (190,06 g)
Leveys
33,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,450A
Ilmavirtaus
36,7CFM (1,03m³/min)
Jännitealue
21,6 – 26,4VDC
Staattinen paine
1,640 in H2O (408,5 Pa)
Materiaali - kehys
Muovi
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Muovi
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 60°C