TSW-148-23-G-D
DigiKeyn tuotenumero
SAM1068-48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSW-148-23-G-D
Kuvaus
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 96,00 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
TSW-148-23-G-D -mallit
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,115" (2,92mm)
Koskettimen kokonaispituus
0,445" (11,30mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Asennustyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
3,00µin (0,076µm)
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Varastossa: 212
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM
Varastossa: 100
CONN HEADER VERT 90POS 2.54MM