TSW-145-23-G-D
DigiKeyn tuotenumero
SAM1068-45-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSW-145-23-G-D
Kuvaus
CONN HEADER VERT 90POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 90,00 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TSW-145-23-G-D -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,115" (2,92mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Koskettimen kokonaispituus
0,445" (11,30mm)
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin muoto
Neliö
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Riviväli - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
3,00µin (0,076µm)
Terminointi
Juotostina
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Tilattavissa
Tehtaan varastossa: 243
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Varastossa: 212
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM