TSW-103-23-F-S
DigiKeyn tuotenumero
SAM10332-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSW-103-23-F-S
Kuvaus
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 3 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
TSW-103-23-F-S -mallit
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,115" (2,92mm)
Pakkaustapa
Pussi
Koskettimen kokonaispituus
0,445" (11,30mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
3,00µin (0,076µm)
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C