TSW-102-23-F-S
DigiKeyn tuotenumero
SAM10326-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSW-102-23-F-S
Kuvaus
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 2 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TSW-102-23-F-S -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,115" (2,92mm)
Pakkaustapa
Pussi
Koskettimen kokonaispituus
0,445" (11,30mm)
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin muoto
Neliö
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
3,00µin (0,076µm)
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C