TMS-120-01-L-S
DigiKeyn tuotenumero
TMS-120-01-L-S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TMS-120-01-L-S
Kuvaus
.050" (1.27MM) MICRO HEADER
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 20 napainen 0,050" (1,27mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TMS-120-01-L-S -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,120" (3,05mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,450" (11,43mm)
Pakkaustapa
Putki
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Rivien lukumäärä
1
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
5A per kosketin