TCSD-05-D-12.00-01-N
TCSD-05-D-12.00-01-N
DigiKeyn tuotenumero
SAM8532-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCSD-05-D-12.00-01-N
Kuvaus
CABLE ASSEM 2MM 10POS F-F 12"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – liitin 1,00' (304,80mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TCSD-05-D-12.00-01-N -mallit
Kategoria
Jako - kaapeli
0,039" (1,00mm)
Valmistaja
Samtec Inc.
Pituus
1,00' (304,80mm)
Sarja
Ominaisuudet
Polarisoiva avain
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Harmaa, Nauha
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Suojaamaton
Liittimen tyyppi
Liitin – liitin
Kaapelin terminointi
IDC
Napojen lukumäärä
10
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Jako - liitin
0,079" (2,00mm)
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 623
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CABLE ASSEM 2MM 10POS F-F 2"
Varastossa: 0
CABLE ASSEM 2MM 10POS F-F 6"