HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
DigiKeyn tuotenumero
SAM8915-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
Kuvaus
CONN SOCKET IDC DUAL 10POS
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – liitin, Käänteinen 0,950' (289,56mm, 11,40")
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R -mallit
Kategoria
Jako - kaapeli
0,050" (1,27mm)
Valmistaja
Samtec Inc.
Pituus
0,950' (289,56mm, 11,40")
Sarja
Ominaisuudet
Polarisoiva avain
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Harmaa, Nauha
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Suojaamaton
Liittimen tyyppi
Liitin – liitin, Käänteinen
Kaapelin terminointi
IDC
Napojen lukumäärä
10
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
10,0µin (0,25µm)
Jako - liitin
0,100" (2,54mm)