Tuotteen MTSW-101-07-G-S-150 kuvaa ei ole saatavana
MTSW-101-07-G-S-150
DigiKeyn tuotenumero
612-MTSW-101-07-G-S-150-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MTSW-101-07-G-S-150
Kuvaus
CONN HEADER VERT 1POS
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 1 napainen
EDA/CAD-mallit
MTSW-101-07-G-S-150 -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,180" (4,57mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,430" (10,92mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
3,00µin (0,076µm)
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Päätuotenumero
Kontaktin pituus - liitäntä
0,150" (3,81mm)