Tuotteen MTSW-101-06-G-S-100 kuvaa ei ole saatavana
MTSW-101-06-G-S-100
DigiKeyn tuotenumero
612-MTSW-101-06-G-S-100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MTSW-101-06-G-S-100
Kuvaus
CONN HEADER VERT 1POS
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 1 napainen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MTSW-101-06-G-S-100 -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,100" (2,54mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,300" (7,62mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Rivien lukumäärä
1
Eristyksen materiaali
Polyesteri, Lasitäytteinen
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
3,00µin (0,076µm)
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Päätuotenumero
Kontaktin pituus - liitäntä
0,100" (2,54mm)