TS09-63-25-WT-260-SMT-TR
DigiKeyn tuotenumero
2223-TS09-63-25-WT-260-SMT-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2223-TS09-63-25-WT-260-SMT-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2223-TS09-63-25-WT-260-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TS09-63-25-WT-260-SMT-TR
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TS09-63-25-WT-260-SMT-TR -mallit
Ulkomitat
6,10mm x 3,70mm
Käyttövoima
260gf
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Kytkimen liike
0,25mm
2,50mm