TS09-63-25-R-160-SMT-TR
DigiKeyn tuotenumero
2223-TS09-63-25-R-160-SMT-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2223-TS09-63-25-R-160-SMT-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2223-TS09-63-25-R-160-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TS09-63-25-R-160-SMT-TR
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Kiinnitys pintaan
Kategoria
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Valm.
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Sarja
Ulkomitat
6,10mm x 3,70mm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valaisu
Ei valaistu
Osan tila
Aktiivinen
Käyttövoima
160gf
Piiri
SPST-NO
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Aktuaattorin materiaali
Polyftaaliamidi (PPA)
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Kytkimen liike
0,25mm
Aktuaattorityyppi
Suorakulmainen painike
Mekaaninen käyttöikä
40000 sykliä
Asennustyyppi
Päätuotenumero
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
2,50mm