PTN24A-A2220DPB
DigiKeyn tuotenumero
2223-PTN24A-A2220DPB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTN24A-A2220DPB
Kuvaus
POT 2M OHM 1/2W CARBON LINEAR
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2M Ohm 1 kytkentää Lineaarinen Paneelikiinnitys Potentiometri Ei mitään 1.0 Umdrehungen Hiili 0,5W, 1/2W PC-nastat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTN24A-A2220DPB -mallit
Kategoria
Kytkentöjen lukumäärä
1
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Sarja
Kierto
305°
Pakkaustapa
Kaukalo
Resistiivinen materiaali
Hiili
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
PC-nastat
Resistanssi (ohmia)
2M
Aktuaattorityyppi
Tasoitettu
Toleranssi
±20%
Aktuaattorin pituus
0,787" (20,00mm)
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Aktuaattorin halkaisija
0,236" (6,00mm)
Sisäänrakennettu kytkin
Ei mitään
Holkin kierre
M9,5 x 0,75
Kierrosten lukumäärä
1.0
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Kartio
Lineaarinen
Koko - runko
Pyöreä - 0,945" halk. (24,00mm)