CFM-A238S-132-480-22 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Holkki 123,6CFM (3,46m³/min) 4 johtoa
CFM-A238S-132-480-22
DigiKeyn tuotenumero
2223-CFM-A238S-132-480-22-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFM-A238S-132-480-22
Kuvaus
FAN AXIAL 120X37.5MM 12VDC WIRE
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CFM-A238S-132-480-22 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, PWM-ohjaus, Nopeusanturi (kierros)
Valm.
Kohina
48,0dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
10.32 W
Terminointi
4 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Leveys
37,50mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,860A
Ilmavirtaus
123,6CFM (3,46m³/min)
Jännitealue
10,8 – 13,2VDC
Staattinen paine
0,340 in H2O (84,7 Pa)
Laakerin tyyppi
Holkki
Käyttöikä lämpötilassa
30000 tuntia @ 25°C