CFM-A238B-132-480-22
DigiKeyn tuotenumero
2223-CFM-A238B-132-480-22-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFM-A238B-132-480-22
Kuvaus
FAN AXIAL 120X37.5MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 123,6CFM (3,46m³/min) 4 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CFM-A238B-132-480-22 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, PWM-ohjaus, Nopeusanturi (kierros)
Valm.
Kohina
48,0dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
10.32 W
Pakkaustapa
Kotelo
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
4 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Leveys
37,50mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,860A
Ilmavirtaus
123,6CFM (3,46m³/min)
Jännitealue
10,8 – 13,2VDC
Staattinen paine
0,340 in H2O (84,7 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C