50YXM22MEFRTA5X11
DigiKeyn tuotenumero
1189-50YXM22MEFRTA5X11CT-ND - Cut Tape (CT)
1189-50YXM22MEFRTA5X11TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
50YXM22MEFRTA5X11
Kuvaus
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 10000 tuntia @ 105°C
Rippelivirta matalalla taajuudella
74.25 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
135 mA @ 100 kHz
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C