50PK22MEFCTA5X11 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Rubycon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Rubycon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Parametrisesti vastaava
Würth Elektronik
Nichicon
Nichicon
22 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 2000 tuntia @ 85°C
50PK22MEFCTA5X11
DigiKeyn tuotenumero
50PK22MEFCTA5X11-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
50PK22MEFCTA5X11
Kuvaus
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
50PK22MEFCTA5X11 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
95 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Rippelivirta korkealla taajuudella
142.5 mA @ 10 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C