50YXJ22MTA5X11
DigiKeyn tuotenumero
1189-1660-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-1660-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
50YXJ22MTA5X11
Kuvaus
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 5000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
50YXJ22MTA5X11 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
99 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Rippelivirta korkealla taajuudella
180 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
700 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C