35ZLQ2200MEFC12.5X35
DigiKeyn tuotenumero
1189-3669-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35ZLQ2200MEFC12.5X35
Kuvaus
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2200 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 6000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
35ZLQ2200MEFC12.5X35 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
2.66 A @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
3.8 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
10 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,457" (37,00mm)
Käyttöikä lämpötilassa
6000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C