EKYB350ELL222MK35S
DigiKeyn tuotenumero
565-EKYB350ELL222MK35S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EKYB350ELL222MK35S
Kuvaus
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2200 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 10000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EKYB350ELL222MK35S -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
2.355 A @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
3.14 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
18 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,437" (36,50mm)
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C