RXH100N03TB1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RXH100N03TB1 |
Kuvaus | 4V DRIVE NCH MOSFET: MOSFETS ARE |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 30 V 10A (Ta) 2W (Ta) Kiinnitys pintaan 8-SOP |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 2,5V @ 1mA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 11 nC @ 5 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±20V |
Osan tila Aktiivinen | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 800 pF @ 10 V |
FET-tyyppi | Tehohäviö (maks.) 2W (Ta) |
Teknologia | Toimintalämpötila 150°C |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 30 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Valmistajan laitepakkaus 8-SOP |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 4V, 10V | Pakkaus / kotelo |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 13mOhm @ 10A, 10V | Päätuotenumero |