RXH100N03TB1
DigiKeyn tuotenumero
846-RXH100N03TB1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-RXH100N03TB1CT-ND - Cut Tape (CT)
846-RXH100N03TB1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RXH100N03TB1
Kuvaus
4V DRIVE NCH MOSFET: MOSFETS ARE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 10A (Ta) 2W (Ta) Kiinnitys pintaan 8-SOP
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
11 nC @ 5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
800 pF @ 10 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
2W (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
8-SOP
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
13mOhm @ 10A, 10V