RTR025N05TL on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Rohm Semiconductor
Varastossa: 7 250
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Rohm Semiconductor
Varastossa: 714
Tekniset tiedot
N-kanavatyyppi 45 V 2,5A (Ta) 1W (Ta) Kiinnitys pintaan TSMT3
RTR025N05TL
DigiKeyn tuotenumero
RTR025N05TLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RTR025N05TLCT-ND - Cut Tape (CT)
RTR025N05TLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RTR025N05TL
Kuvaus
MOSFET N-CH 45V 2.5A TSMT3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RTR025N05TL -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
1,5V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
3.2 nC @ 4.5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±12V
Osan tila
Vanhentunut
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
250 pF @ 10 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1W (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
45 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TSMT3
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
2,5V, 4,5V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
130mOhm @ 2,5A, 4,5V