RRS050P03HZGTB
DigiKeyn tuotenumero
846-RRS050P03HZGTBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-RRS050P03HZGTBCT-ND - Cut Tape (CT)
846-RRS050P03HZGTBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RRS050P03HZGTB
Kuvaus
AUTOMOTIVE PCH -30V -5A POWER MO
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 30 V 5A (Ta) 2W (Ta) Kiinnitys pintaan 8-SOP
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
9.2 nC @ 5 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
850 pF @ 10 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
2W (Ta)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Teknologia
Luokka
Autoteollisuus
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Hyväksyntä
AEC-Q101
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4V, 10V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOP
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
50mOhm @ 5A, 10V
Pakkaus / kotelo
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 1mA