RRR015P03TL
DigiKeyn tuotenumero
RRR015P03TLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RRR015P03TLCT-ND - Cut Tape (CT)
RRR015P03TLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RRR015P03TL
Kuvaus
MOSFET P-CH 30V 1.5A TSMT3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 30 V 1,5A (Ta) 540mW (Ta) Kiinnitys pintaan TSMT3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RRR015P03TL -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
6.5 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Vanhentunut
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
230 pF @ 10 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
540mW (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TSMT3
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
160mOhm @ 1,5A, 10V