RQ6E045BNTCR
DigiKeyn tuotenumero
846-RQ6E045BNTCRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-RQ6E045BNTCRCT-ND - Cut Tape (CT)
846-RQ6E045BNTCRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RQ6E045BNTCR
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 4.5A TSMT
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 4,5A (Tj) 1,25W (Ta) Kiinnitys pintaan TSMT6 (SC-95)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RQ6E045BNTCR -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
8.4 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
330 pF @ 15 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1,25W (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TSMT6 (SC-95)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
30mOhm @ 4,5A, 10V