RQ5L015SPTL
DigiKeyn tuotenumero
RQ5L015SPTLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RQ5L015SPTLCT-ND - Cut Tape (CT)
RQ5L015SPTLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RQ5L015SPTL
Kuvaus
MOSFET P-CH 60V 1.5A TSMT3
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 60 V 1,5A (Ta) 1W (Ta) Kiinnitys pintaan TSMT3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RQ5L015SPTL -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
10 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
500 pF @ 10 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1W (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
4V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
280mOhm @ 1,5A, 10V